Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mások ölnének ezért a tünetért...

Mások ölnének ezért a tünetért, de aggódok, hogy lehet mögötte valami?

Figyelt kérdés

Az van, hogy egyáltalán nem izzadok. Vagyis maximum ha nagyon meleg van. Együtt járunk barátnőimmel edzésre és nekik a végére kb. olyan 10cm átmérőjű izzadságfoltjuk lesz, nekem meg egyszerűen semmi. A fejem szokott nagyon vörös lenni, a hátam izzad meg egyedül. Ez lehet valami betegségnek a tünete?

15/L


2011. máj. 18. 19:34
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Mit edzel?

- mert lehet, hogy nem tudsz benne eléggé megizzadni

Mennyi folyadékot iszol egy nap?

- mert lehet, hogy emiatt nem izzadsz

Sok sósat eszel?

- mert ez is visszatarthatja a vizet


Sokan sokféleképpen izzadnak. Egyik ismerősöm a fejbőrén izzad erősen, ráadásul lány. A hónalja száraz, de a haja tocsog edzés végére. Én is a hátamon izzadok leginkább, és örülök neki.


Szerintem ne aggódj, és attól, hogy máshogy izzadsz, még normális vagy (különben is, honnan tudjuk, mi a normális?), inkább örülj neki, én elvagyok ezzel, mint a befőtt.


:) K

2011. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!