Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet. Ez? Tüdőfájdalom,...

Mi lehet. Ez? Tüdőfájdalom, levegő/folyadék a tüdőben legalábbis olyan érzet?

Figyelt kérdés

Bocsi telorol vok es sietek.

Dec.ota. Beteg vagyok,kohoges minden volt,lappangas.volt azota arcureggyulladasom, feligmeddig tudogyulladasom,par hete natha, ezen a heten virus.

Mar jobban ereztem ma magam, feloltoztem mert pulcsis ido van kint es elkezdett kint fajni a tudom. Hol elol hol hatul de gornyedve mentem be.

Bent lefekudtem,jobboldalt megszunt a fajdalom de balfelol annyira fajt h nyogdecseltem,fetrengtem.

Aztan kicsit lankadt es ez igy megy 2 oraja. Aztan elkezdtem erezni mintha bugyogna ott vmi..egy elesebb kohoges utan. Es ha megnyomtam olyan volt mintha tele lenne folyadekkal. Idorol idore bugyogott. Levegot mar az eleje ota. Csak aprokat veszek, igyis faj. Felulni, kohogni, orrot fujni neha maga a pokol.

Orakon belul megyunk az ugyeletre.

Anya mondta h szedjek be egy espumizant. Bevettem 2 dbot es elkezdtem direkt bufogni..az elejen nem ment vegul nagyon konnyen es jo hosszuk es most egy arnyalattal jobb.


Mi ez?

Elore is koszonom, ekezetekert megegyszer bocsi


2011. márc. 2. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Haza jöttél már az orvostól.Inkább te mond el, hogy mi volt ? Ezekkel a makacs megfázásokkal vigyázni kell, mert lehet szövődményes is.Pl folt a tüdőn stb. Hamarabb kellett volna.
2011. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

anyámék még suliba is beküldtek magasról leszarták ha bajom volt.. csak apám ilyen túlreagálós de csak akkor ha már baj van. Most itt akar rohammentőzni , anyám meg csak vonogatja a vállát meg halál nyugodt.. Én meg rohadtul megijedtem


Mert képzeljétek, kivülről hallottam a szívemet! Elkezdett bugyogni megint a tüdőmnél. Mint mikor korog a gyomrom. Kicsit megemeltem a fejem, és akkor hallottam hogy bugyog, és : tutumm- tutumm-tutumm.

És nagyon megijedtem olyan volt mintha a szívem egy folyadékkal teli vödörben lenne. És azthittem megfogok halni abban a pillanatban tiszta halálfélelmem lett.

Azóta büfögtetem magam és sokkal jobb.. És ÉPPEN MOST nincs tünet, jól vagyok, csak nagyon kicsit fáj de orrot fújni, köhögni is méltóságteljesen tudok.


6-ra tudunk bemenni az orvoshoz.

Addig írjatok, könyörgök!

2011. márc. 2. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2022. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!