Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy jobban...

Mit tehetnék, hogy jobban aludjak?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz alvó vagyok és egyre kimerültebb. Minden éjjel álmodom nagyon rosszat, furát, sokszor sírva kelek, és nagyon fáradtan ébredem, úgy érzem egész éjjel álmodom, nem ritka mikor 5-6 álmot fel tudok sorolni amit álmodtam. Mivel tehetném jobbá az éjszakáimat? Gyógyszer nélkül.23 éves lány vagyok.
2011. márc. 2. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet furán hangzik és nincs semmi megalapozott háttere, de nekem bevált, hogy este egy meleg bögre mézes tejet megiszok pár perccel lefekvés előtt..
2011. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyógyteát tudok javasolni, levendula, orbáncfű, macskagyökér és kankalin keverékét. Ezeket lehet kapni gyógynövényboltokban, egyszerűen összeöntöd őket és egy nagy evőkanállal leforrázol belőlük. Viszont ha szedsz fogamzásgátlót, az orbáncfüvet hagyd ki, mert csökkenti a tabletta hatását,komlóbarkát használj helyette!

Remélem segítettem!

2011. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A tejről én is hallottam már lehet kipróbálom, csak laktózérzékeny vagyok, így laktózmentes tejet iszom, remélem ez nem befolyásolja...

A tea is biztos jó ötlet, csak az a baj, hogy éjszaka így is felkelek egyszer pislini, pedig próbálok este már nem inni, és a teától óránként kell pisilnem, így attól meg azért nem bírnék nyugodtan aludni. De azért köszönöm. Lehet hogy egyszer azért kipróbálom.

2011. márc. 2. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár szereted az alkoholt, akár nem, de egy-másfél deci vörös forralt bortól garantáltan jól fogsz aludni. Ja, és ne egyél lefekvés előtt.
2011. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenféle teánál meg kajánál jobban segít a sport,tapasztalat. Fráaszd le jól magad szellemileg,és testileg is akkor garantáltan nincs gond az alvással,legalábbis én 12 óra fizikai meló után,vagy sulis+edzéses napokon beájulok az ágyba.
2011. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!