Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki fémérzékeny, és eléggé...

Aki fémérzékeny, és eléggé érzékeny a bőre annak egyáltalán nem ajánlott a tetoválás?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon szeretnék, de kicsit félek...
2011. márc. 4. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

én próbáltam,csak bőrfelszinen pár pöttyöt,hogy birja-e a bőröm,és 3 hétbe telt mire elmúlt annyira égett,viszketett,véresre vakartam


nikkelallergiám van (erre mondják h fémérzékeny,sima ezüstöt,bizsut nem tudok hordani),és nagyon fehér érzékeny bőröm


ha mindenképp kisérletezni akarsz,akkor nem túl látható helyen (pl boka) csináltass 1-2 kisebb pöttyöt a bőrfelszin alatt picivel...ha 2 hét múlva sincs irritáció,akkor jöhet az igazi

(tudod,mint a hajfestéknél a próba)

2011. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fémérzékeny vagyok, és kozmetikai tetoválásom van. Előtte megkérdeztem, mit tartalmaz a festék, kértem, hogy nézzen utána a kozmetikus, én is meg akartam nézni. Szóval nem hiszem, hogy kizáró ok.
2011. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fémérzékenyen van 2 tetoválásom,az átlagosnál hamarabb gyógyult be...

Emberfüggő.

Nem kell túlreagálni.

2012. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!