Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bokatörés utáni felépülésre...

Bokatörés utáni felépülésre tudtok trükköt tippet?

Figyelt kérdés
Belső bokatörése van, amit egy dróttal és egy fémlappal tettek rendbe. Most gipszben van, és elvileg varratszedés után bokarögzítőt kapok.
2011. márc. 4. 20:15
 1/2 poiu ***** válasza:
Nekem csak a fibulám (külsö kis csont) tört el, de mivel ezt is gipszelték, nem használtam a lábamat és sokáig tartott, amíg megerősödtem. Az orvosodtól kérj tanácsot, ha nem jut magától eszébe, hogy a gyógytornáról mondjon valamit. Annyit addig is megtehetsz, hogy ülve vagy fekve tornáztatod a lábadat, hogy minél kevésbé gyengüljenek el az izmok.
2011. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ártana gyógytornára járni vele, nekem áprilisban műtötték a bokámat, és június végéig kellett tornára járni. Viszont nagyon jót tett, azóta is jobban megy a spicc a műtött bokámmal, mint a másikkal.
2011. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!