Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fura hangot ad ki a szívem,...

Fura hangot ad ki a szívem, mitől?

Figyelt kérdés
Ha háton fekszek a szivem fura hangot ad ki. A mai nap hosszabb séták után eléggé szúrt a szívem. Ilyen máskor is van, de két éve ha háton feküdtem fura hangot is adott ki. Ezt nem igazán tudom leírni, de akkor nem találtak semmit. Most megint szúr, és ha háton fekszek fura hangot ad ki. volt már valakinek ilyen?
2011. márc. 5. 20:43
 1/4 anonim válasza:
sokat idegeskedsz? mert lehet hogy nincs szervi elváltozás,de a stressztől lehet.
2011. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
áá én nagyon nyugodt vagyok. pár éve azt mondta egy orvos, hogy billentyű zavarom van, de azt ki lehet nőni. kb olyan hangot ad ki, mint amikor egy majdnem teli üvegben a víz csapkod. :D nem tudtam máshogy leírni. és érzem is a kezemmel, hogy lüktet.
2011. márc. 5. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz és feküdj le mondd meg neki, hogy halgassa meg. A kezével kb mindenki érzi a szívét dobogni az nem baj, sőt :D
2011. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor már voltál dokinál, és meg is állapították, hogy mi a bajod. Ezt ki lehet nőni, vagy meg lehet műteni. De csak akkor műtik, ha már nem nőheted ki. Bízzál a természetben, és élj egészségesen. Főleg, hogy tudod, mi a bajod.
2011. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!