Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 60-72/perc pulzus az kevés,...

60-72/perc pulzus az kevés, vagy normális?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta, hogy a 90 körüli a normális, de én így érzem jól magam, nincs semmi bajom. Régebben 80 körüli volt, de amióta gyakran kardiozom, azóta lassabb.

18/L


2011. márc. 6. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugalmi helyzetben 70 körül a normális. Nem tudom, honnan vette a 90-et, aki mondta.
2011. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60-80 között teljesen jó. 90 már magas.
2011. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, 60 az alsó és 80 a felső határ, persze a 90 sem durva még, de már kicsit magas. A tiéd normális. (Nekem mellesleg volt már 120 fölött is, és az többnyire elég szar érzés, szédülés garantált. Tehát ha a tiéd nem lenne normális, nem éreznéd jól magad.)
2011. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ismerős:) Múltkor 120-130 között mozgott. Hányingerem volt, szédültem, minden bajom volt.

Valószínűleg azért, mert dupla adag kávét ittam, aztán még szobabicikliztem is 60 percet (180 körüli pulzussal). Még másnap délelőtt is minden bajom volt. De aztán átment hál'istennek, azóta csínyán bánok a kávéval, és ha szédülök bicajozás után, eszem 1-2 szem szőlőcukrot.

2011. márc. 6. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!