Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alkaromon viszkető libabőrs...

Az alkaromon viszkető libabőrszerű kiütések jöttek ki, pirosak is, allergia lenne?

Figyelt kérdés

Már jó ideje van először csak egy két kis folt, utána elmúlt.. majd nagyobb lett, és már mind2 karomon kijöttek, és nagyon viszketnek.. mit tehetek ellene?

bőrgyógyászatra be kell jelentkezni, 2 hét múlva fogadnak.. addig megörülök tőle..


2011. márc. 7. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Csalánkiütés. Nekem a napallergiától jön ki, de egyéb bőrallergia is így jelentkezik. Figyeld, hogy milyen helyzetben jön elő, lehet, hogy mosószerre vagy ilyesmire vagy allergiás.

Ha szolárium után jött ki, akkor szintén photoallergia, mint nekem. Ebben az esetben nem sok mindent tudsz tenni, naptejezni kell.

2011. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem járok szoliban, napallergia kizárva.:)

Legutóbb egy hete kb reggel felkeltem és már ilyen volt.. azóta is..nincs semmi olyan a környezetemben ami újdonság lenne, mármint se mosópor, semmilyen vegyszer.. ételben is azt eszem amit eddig is:(

2011. márc. 7. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Mire jöttél rá? Nekem is ilyenem van, eddig azt hittem, hogy a tusfürdőtől, de most még nem is fürödtem és kijött a karomon, kézfejemen, lábszáramon is. Ráadásul össze-vissza jön ki, ma pl. semmi olyat nem ettem, mint máskor mikor kijött, ezek a részek pont nem fedettek ruhával sem, hogy mosóportól legyen, nem is voltam ma napon, nem kentem rá semmit...
2012. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ninagi válasza:
Kiderült azóta valakinek valami? Nekem hasonlók vannak a karomon, lábszáramon.
2013. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
macskaallergia volt...
2013. jún. 1. 23:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy bolti bodzaszörp okozta.
2013. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!