Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel óta fáj a barátom...

Reggel óta fáj a barátom mellkasa szívtájékon. Mitől lehet ez? Lehet összefüggés a két héttel ezelőtti ecstasy fogyasztással?

Figyelt kérdés
A "hülye drogos" jellegű válaszokkal ne is fáraszd magad, csak mosolygok egy jót. :)
2011. márc. 8. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Nekem egyszer koffeinmérgezéstől volt hasonló, ez is erős stimuláns, emeli a vérnyomást, megterheli a szívet. Azóta nem merek kávézni. A barátod is jobban tenné, ha nem élne drogokkal, főleg nem stimulánsokkal, úgy látszik nem bírja a keringése, simán szívrohamot kaphat!
2011. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Napokon keresztül annyiszor igyon egy pohár vizet, ahányszor csak tud. Nem egyszerre sokat, hanem sokszor egy-egy pohárral. (Zárójelben: ezekkel a dolgokkal kapcsolatban soha, semmin ne mosolyogj egy jót.)
2011. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyetekben ezerrel húznék a kórházba, EKG-t csináltatni, mielőtt infarktust kap vagy már kapott.

Ez nem mosolyognivaló.

2011. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetris ***** válasza:
100%
Tökéletesen igaza van az előttem szólónak. Ennek fele sem tréfa, nyomás az orvoshoz, mert lehet ez egy infarktus is!!!
2011. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baja azóta, bár elmondása szerint enyhén még mindig érzi. Tényleg érdemes akkor elmenni EKG-ra?

Ha az ekitől van, akkor miért majd' két hét után jött ez? Nem értem... :/


(a mosolygást pedig a bunkókra írtam)

2011. márc. 8. 18:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is először élt ilyennel. Bár igaz, most többet használt. (100mg helyett 150mg)
2011. márc. 8. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha ilyen ügyesen használja, következnek hamarosan az ugyanilyen ijesztő és iszonyat fájdalmas fejgörcsök is, pedig eddig az sem volt. Az egészben a borzasztó, hogy a fizikai tüneteket észreveszi, de a pszichéseket persze nem. (Megint zárójelben, tényleg nem a semmiért nevezik őket hülye drogosnak, ezen azért elgondolkodhatnátok.)
2011. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pszichés tünetek? Mire gondolsz?
2011. márc. 9. 16:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mosolyognék azon, hogy a szerelmem droghasználó, de nem vagyunk egyformák...
2011. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na, most vannak az egyik válaszoló által prediktált fejgörcsök. Érdekes, hogy megint kb. 2 héttel utána jelentkezik kellemetlen fizikai tünet. (bár nem 100%, hogy van összefüggés, ez még bőven a tűrhető kategória)


A pszichés tüneteket, ha van egy kis időd, kérlek fejtsd ki! Sehol nem találni ezekről leírást a szokásos dolgokon (érzelmi kötődések, depresszió) kívül.

2011. jún. 13. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!