Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ideges vagyok voros foltok...

Ha ideges vagyok voros foltok jonnek ki a nyakamon, arcomon, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
stresszhelyzetben jon elo,elvorosodok,ez meg annyira nem gond persze ez is zavar,de a voros foltok a nyakamon elegge zavar mert nem tunik el egybol kb fel orat is tart,nagyon gaz,ilyenkor megjobban szegyenlem magam.mar regota igy van,csak gondoltam hogy ezen a remek kis oldalon keresztul kapok egy ket jo tanacsot,vagy mas is beszamol ilyesmirol
2011. márc. 9. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy nevezik beidegződési zavar! Nem igazán tudol ellene tenni semmit. Talán a Magne B6 szedése javíthat a helyzeten.
2011. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ilyen nekem is szokott lenni, ilyen piros foltok vannak az arcomon meg a nyakamon, de néha még a lábamon is, ha ideges vagyok... énsem tudom mitől van... :(
2011. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
te nem voltal vele dokinal?nekem meg akkor is szokott ha alkoholt iszom van hogy eleg egy korty is de nem mindig jon elo.a haziorvosom azt mondta hogy az alkhohol ertagito es azert van igy,azt mondta hogy nem kell inni, persze nevetett,konkret valszt nem kaptam
2011. márc. 9. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:

1. ne idegeskedj

2. igyál nyugodtan, nehogy ezért ne igyál!

Én is ilyen vagyok, de már megtanultam vele együtt élni :D

2011. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és ne stresszelj be azon ha bestresszelsz, és vörös leszel, mert ez egy ördögi kör.
2011. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi.ez jol esett.
2011. márc. 9. 20:15
 7/7 anonim válasza:
14.54-es vagyok! Orvosnál még nem voltam, mert annyira gyakran nem jön ki, nekem alkoholra csak nagyon ritkán jön ki, vagy lehet nem veszem észre... De azt olvastam, hogy ez lehet a rendszertelen táplálkozástól is, meg kozmetikai szerek is kiválthatják... A rendszertelen táplálkozás nálam igaz lehet, mert van hogy csak bekapok valamit...
2011. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!