Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat a csuklóm?

Miért fájhat a csuklóm?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra elkezdett fájni, és nem akar javulni sem. =( Régebben is volt már velem ilyesmi, de 1-2 napon belül el is múlt, de most lassan egy hete fáj. Erő van benne, csak egyszerűen behajlítani nem tudom, vagy csak nagyon nagy fájdalommal. Kitapogattam, pontosan a csuklóm középső részénél, egy bemélyedő részen fáj a legjobban. Mi lehet ez? Nem akarok ez miatt orvoshoz menni. >< 15/L
2011. márc. 9. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz megmondani, de esetleg teniszkönyök vagy ínhüvelygyulladás esetleg vmilyen ízületi gyulladás...?
2011. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Velem is ugyan ez a helyzet, de lassan már fél éve tart. Nem tud javulni, mert folyamatosan használom. Olyan érzés, mintha be lenne gyulladva az ízület, bár nem értek hozzá.

Én megpróbálom csuklószorítóval csökkenteni a fájdalmat, remélem az talán kicsit segít majd.


Ha te megtudtál valamit erről, akkor mindenképp írd meg, mert nekem is segítene. ;)


21/L

2011. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!