Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hétvégi napon van lehetősé...

Egy hétvégi napon van lehetőség bemenni a toxikológiára valamint a pszichiátriára, ha egy hozzátartozóm sem tartózkodik ott?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy irreális kérdés, és nem is nagyon számítok pozitív válaszra... Igazából azért lenne fontos, hogy lássák, mi van ott bent. Vagyis egy emberrel mennék oda, csak hogy lássa, mi folyik ott... Ez lehetséges? Tudom, hogy kicsit butuska kérdés, de hát reménykedek, hátha.
2009. febr. 20. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha azt mondod, hogy anyagot gyűjtesz valamire és kitalálsz mellé valami érdekeset, hogy miért akkor be fognak engedni. Mondjuk ne fotósnak add ki magad, mert akkor elhajtanak. De ha azt mondod, hogy csak úgy érdekel, akkor valszeg szintén nem engednek be. Persze a legkönnyebb az lenne, ha van valami ismerősöd és simán bevisz.
2009. febr. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Mit értesz az alatt, hogy "mi folyik ott"? Én voltam már, de úgy veszem ki, hogy te is, és az ismerősödet szeretnéd jobb belátásra bírni, igazam van? Egyébként éppen a folyosóra besétálhatsz, nem áll ott őr, a vizsgálóba viszont nyilván nem mehetsz be, és hogy nézelődjél, ahhoz azért szerintem kéne valami engedélyt kérni. Kérdezd meg Z.doktort.
2009. febr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. febr. 20. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!