Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran moshatok hajat?

Milyen gyakran moshatok hajat?

Figyelt kérdés

Eddig hosszú hajam volt, hetente 2x, max 3x mostam. Most válig érőre nyiratkoztam, és 2 naponta mosnom kell (Head and Shoulders-t használok), mert nagyon zsirosodik a nyakamnál. Nem száritja ki a fejbőröm és a hajam a gyakori hajmosás? nem kellene használnom balzsamot? Ha igen, akkor milyet? Elég vékony szálú a hajam.

Köszönöm a segitséget.


27/N


2011. márc. 14. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami babáknak való sampont (vékony szálú hajra pláne jó), pl. Gabi, Schauma Kid's, Johnsons baby. Nekem attól sokkal kevésbé zsírosodik, sőt, ha szőke vagy, a kamillás még a színének is jót tesz. 2 naponta hosszú távon tényleg túl gyakori. A balzsam jó ötlet, de először jó lenne rendbehozni, hogy ne zsírosodjon annyira, és aztán valami jó balzsamot venni. Pl. Schauma, Fructis, de a dm-es Balea is tök jó. Meg sok más. Ma már a legtöbb hajápolási termék jó minőségű, de samponnak tényleg a babáknak valót ajánlom.
2011. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!