Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szárad ki gyakran a...

Mitől szárad ki gyakran a könyököm, teljesen kicserepesedik a bőr rajta?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy ez vmi betegségre utal, keresgéltem neten de választ nem igazán találtam rá...
2011. okt. 20. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:

sokat könyökölsz.

A könyököt térdet,sarkat minden nap kenni kell.

2011. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem is gyakran olyan, de ha betestápolózom, akkor napokig jó.

amúgy azt vettem észre, h ha testápólóval kenem a karom, de csak naggyázva, akkor ez a rész kimarad a jóból..biztos ezért szárad ki jobban.

2011. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg betegségre utal, és hülyeség, hogy a sok könyököléstől lenne, nekem is van. Privátban megbeszélhetjük.
2011. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebcsont: Milyen betegségre utal? Ez igaz a száraz sarokra is?
2011. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már nem jól működik az emésztőrenszered és ez már a pikkelysömör (pszoriázis) jele.
2011. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nanemar... mi koze van a pikkelysomornek az meszteshez???? Semmi. Valoszinuleg csak nagyon szaraz ott a bor. Ha zsiros kremmel bekened es nehany napon belul elmulik, akkor jo. Ha nem mulik el, akkor menj orvoshoz, mert vaoban lehet pikkelysomor.
2011. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy kenés után napokig jó, én se hinném hogy pikkelysömör lenne, mert máshol ez a tünet nem jelentkezik
2011. nov. 1. 08:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Az orrod két oldalán és a szemöldöködnél nem szokott hámlani a bőr picit? Illetve a forgódnál nem kopaszodsz e?
2011. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyógyszerként a procosyl-t javaslom rá. Elég havonta vagy 2-3 hetente bekenni vele.


Nem gyógyszerként, mindenfajta lehetséges mellékhatások nélkül pedig a Repair kenőcsöt tudnám ajánlani, bár ezzel néhány naponta, vagy hetente legalább egyszer-kétszer kenni kell.

2011. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Az orrod két oldalán és a szemöldöködnél nem szokott hámlani a bőr picit? Illetve a forgódnál nem kopaszodsz e?"

Nem szokott hámlani, sőt inkább zsírosabb a bőröm, kopaszodás sincs

2011. nov. 2. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!