Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sokat gondolkoztam, de...

Nagyon sokat gondolkoztam, de végül eldöntöttem, hogy pszichológushoz járnék. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Interneten utánanéztem, beírtam, hogy pszichológus-Debrecenben. Találtam egy nagyon szimpatikus nőt (leírt magáról pár dolgot, van róla kép is) és szívesen elmennék hozzá. Van telefonszám és e-mail elérhetőség. E-mailen szeretnék neki írni, de az a helyzet, hogy fogalmam nincs, hogy fogjak neki. Mit írjak neki? Nagyon sok és összetett problémáim vannak, félek is, h nem ért meg. Pénzem viszont nincs erre és ingyen szeretnék menni, azt is hogy kérdezzem meg?


20éves vagyok, fogalmam nincs, hogy kell ilyenkor viselkedni... félek nagyon.


2011. márc. 14. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

ingyen szerintem nem fog meghallgatni téged, és elég drága


inkább keress magadnak egy barátot (tudom, nem egyszerű, de nagyon jó)

2011. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hm... akkor mindegy. köszi azért..
2011. márc. 14. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
A pszichológus abból él, hogy meghallgat... ingyen nem valószínű, hogy mehetsz hozzá, hiszen ha ingyen fogadna mindenkit, simán éhen halna...
2011. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát van TB támogatott , keress rá neten általában mentálhigiéné néven szokott a legtöbb városban

ha nincs akkor menj el háziorvoshoz és csak annyit mondj hogy úgy érzed szükséged lenned egy pszichológusra és ingyenes kéne , majd ő mondja hova kell menni meg ad számot


de az ingyenestől ne számíts olyan nagyon sokra , nem rossz , de nagyon sokan vannak és nem fogsz túl gyakran találkozni vele , ha meg rossz embert is kapsz ki akkor felír gyógyszert és ennyi

nekem mondjuk szerencsém volt az enyémmel semmi gond csak az hogy ritkán :(


a fizetősek meg napi 5000 körül egy olcsóbb és az másfél óra szokott lenni

2011. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah és ha eljutsz oda h kapsz egy számot , elég ha ugyanezt mondod , hogy szükséged lenne egy pszichológusra , adjanak már egy időpontot , max majd átadja valami hozzáértőnek a telefont és kérdez egy két dolgot
2011. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A körzeti szakrendelőbe tudsz menni ingyen vagy alapitvanyhoz.

A pszichologus kifejezetten draga mulatsag, 5 EFt /45 perc alatt nincs is.

2011. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!