Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ezüstkolloidból naponta...

Az ezüstkolloidból naponta mennyit "nyeljek le"?

Figyelt kérdés
Sosem szedtem még,most szeretném kipróbálni,de nem tudom naponta hányszor szedjem.
2011. márc. 16. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tegyél magaddal ilyesmit!

[link]

2011. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, nem hiszek a csodákban, nem is vártam csodát, de semmiképp sem árt! Én naponta 3-szor fél kupaknyit ittam, de sokan napi 1 evőkanállal isznak. Azért nem írom, hogy csak ennek köszönhetően, mert mellette más immunerősítőt is szedtem, de a herpesz, ami előtte 2 havonta megkeserítette az életem, másfél éve békén hagy... szerintem érdemes kipróbálni!
2011. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. márc. 16. 12:39
 4/13 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném megkérdezni (bár már a patikába megkérdeztem),hogy az van ráírva: bőrfelületre,de azt mondták szedjem nyugodtan,mert mindig más a címke rajta,szóval ez nem mérvadó.Ez így van?
2011. márc. 16. 12:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Külsőleg is lehet alkalmazni, és belsőleg is - ahogyan szeretnéd. , ill. attól függően milyen problémára szeretnéd használni.
2011. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2011. márc. 16. 14:37
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Te agyatlan kretén, meg az is, aki javasolja neked,hogy idd meg!!Olvasd már a neten ,hogy ezüst kolloid mérgezés.

Az ezüst kolloid olyan molekula, melynek nincs szüksége a szervezetnek, nem is tudja feldolgozni és mivel nehézfémnek minősül ,nem ürül ki a szervezetből ,hanem felszaporodik a vérsejtekben és ezüst kolloid mérgezést okoz.Ez azt jelenti,hogy kékes-zöld lesz a bőrszíned és örök életre olyan marad, keress csak rá a neten.Egyébként meg tiltólistán van, mint gyógyszer, nem is lehetne forgalmazni.

Az arany kolloid ugyanez, csak az nem okoz ilyen mérgezést.

2011. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Itt a link is hozzá..


[link]

2011. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem lettem sem kék, sem beteg tőle - ahhoz hatalmas mennyiség kell a szervezetnek.
2011. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Először is: nem vagyok agyatlan,köszönöm..

Másodszor: Ha nem lehetne forgalmazni,miért forgalmazzák mégis? Nem akarom egyből meginni az egész üveggel.

A normális válaszokat köszönöm szépen. :]

2011. márc. 16. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!