Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » èn elkezdek önkéntes...

èn elkezdek önkéntes munkát vállalni. Ez azt jelenti hogy ha van rá lehetöségem, én adok vért, ha kell én megyek segíteni árvíznél satöbbi. Hányan jöttök velem?

Figyelt kérdés

Egy jobb jövöért,

szavazatok az új fiatal ífjúsági pártra!!


Jó a utólsó csak hülyülés volt, de komolyan, lehet egy kedvesebb világot tudunk teremteni :)


2011. márc. 16. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajrá, hajrá. Én már akkor végeztem önkéntes munkákat, amikor még nem is hívták így, szerintem te akkor a világon sem voltál, úgyhogy nem megyek veled a meg sem mondod, hova, hanem csinálom tovább. A véradás egyébként nem önkéntes munka (mivel nem munka). Ne várj az árvízre, nézz körül az interneten vagy a valódi világban magad körül, és kezdd el ma kevésbé látványos dolgokkal.
2011. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyönyörű, de vért adni nem mehetek, mert alatta vagyok a súlykorlátnak. :-S

Ráadásul ha tőlem levesznek fél litert, tölthetik is vissza, hogy magamhoz térjek.

2011. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!