Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez megeröltetés lehet?

Ez megeröltetés lehet?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve fáj a csuklóm, egyik reggelre nagyon fájt, de aztán elmúlt szinte teljesen, csak egy kis fájdalom mindig megmaradt az mára sem múlt el. Tavaly nyáron volt ez, de azt hittem csak elaludtam. Ha tenyerelek, akkor a kézfejem szélén az izomból 3 borsó nagyságú csomó türemkedik ki, azt mondta egyik rokonom, hogy eröltetés. Viszont nem végzek semmi olyan munkát a bal kezemmel, mivel jobbkezes vagyok, kivéve azt hogy 10 éve hegedülök, nem tudom lehet-e köze hozzá...mi lehet? elmenjek orvoshoz vagy tudtok valamit?
2011. márc. 18. 18:36
 1/1 anonim válasza:
Nekem ugyan ilyen volt a könyökemmel a megeröltetéstől, gyúrás közben. Ha nem végeztél semmiféle fizikai munkát, akkor fogalmam sincs hogy mi a baj. Menj el dokihoz
2011. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!