Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a HRI...

Mik a tapasztalatok a HRI Green Base kapszulával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után várható a hatása,és miben érezhető a változás? Mellékhatásai vannak?
2011. márc. 18. 19:29
 1/2 Zsuzsi087 válasza:

A HRI Green Base kapszula összetevőinél fogva a szervezet Ph egyensúlyát állítja be, ehhez minimum 3-6 hónap szüksége. Zárójelben megjegyzem: tartós hatás életmód változtatással érhető el. Mint minden gyógynövény-készítmény általában először felerősíti az adott problémát, így ha például valakinek gyomorsavproblémája van, akkor könnyen lehet, hogy még több sava lesz, ilyenkor csökkenteni kell a napi adagon, ami egyébként 3 kapszula naponta. Ha ekkor sem javul a helyzet, ajánlott speciális készítmény fogyasztani erre problémára. Pl.: a Green Base "kistestvérét": a HRI Golden Speart.

Mellékhatásnak nevezhetjük azt is, hogy először felerősíti a problémát, vagy azt is, hogy súlycsökkenéshez vezet a lúgosító használata, amennyiben az indokolt.


Saját tapasztalatom a készítménnyel kapcsolatban, hogy 3 hét alatt 7 kg-ot fogytam (ez a terhesség után maradt rajtam), tehát már az első doboznál jelentős eredményt értem el. Egészen biztos vagyok benne, hogy savas volt a szervezetem és emiatt nem vált be az addig használt módszerem a felesleg leadására, viszont a Green Base helyreállította az egyensúlyt. További 3 hónapig szedtem, aminek hatására a bőröm teljesen kitisztult, a mitesszerek eltűntek, emésztőrendszeri problémáim megszűntek, sokkal energikusabb lettem - további fogyást nem okozott, bár már nem is nagyon lett volna miből.

Azóta kétszer csináltam belőle 3 hónapos kúrát és nagyon elégedett vagyok vele.

Az alábbi oldalról 5000 Ft-ért tudod megrendelni:

[link]

2011. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én 3 hét alatt 5 kg-ot fogytam vele, pedig mindent úgy csináltam mint előtte. Gondolom, ha odafigyeltem volna hogy lúgosító ételeket fogyasszak, akkor biztos még hatásosabb lenne, de nekem segített és ez a lényeg. 2 gyerek után mindig marad egy kis felesleg...

Én itt vásárolok: greenbase.hu

2011. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!