Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalatok ezzel az anyagga...

Tapasztalatok ezzel az anyaggal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Azt hallottam, hogy ugyanazt tudja, mint a a fű, csak legális. Ez igaz lehet? És mennyire lehet káros a fogyasztása? Csak az válaszoljon, akinek tényleg vannak tapasztalatai, és nem csak "azt gondolom, hogy....".

Értelmes válaszokat.


2011. aug. 31. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Picit meg késve de ha már itt vok írok választ.

Szóval ezek a legál füvek két csoportra bonthatóak:

-szintetikus thc van benne(JWH stb..)

-ki tudja mi van benne de elvileg nem káros

Általában az első kategória a gyakori ütős füvek nagyon.

Jobban kiüt mint a sima fű.A thc tartalma miatt, ugye bár mivel szintetikusan tartalmazza ezt ezért sokkal erősebb is.Károsságáról Én azt hallotam hogy hosszútávon nem tesz jót.De gondolom ez alatt masszív füvezést értenek huzamosabb időn keresztül.(tényleg figyelni kell erre mert a JWH-t sok helyen káros anyagként jelölik meg nem véletlenül.)

Szal Én nem erőltetném inkább a sima fű.Mondjuk nyílván bajod egy vagy 50 alakalomtól nem lesz.1000 fölött már nyílván meglátszik.De ha találsz tutira biztonságos fajtát akkor lehet nyomni.Elvileg létezik ilyen is.

2012. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Már meg is feledkeztem erről a kérdésről. :D Ment a zöld kéz. :)
2012. aug. 4. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!