Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Világ Vége? Nem tudok megnyugo...

Világ Vége? Nem tudok megnyugodni.

Figyelt kérdés

Barátnőmnél láttam egy filmet, ami a világ végéről szólt, maják jóslata stb...

és valami ilyesmi történt Japánban is

Napok óta nézek mindenféle cikket ami a világ végéről szól és nemtudok nyugodtan aludni arra ébredek fel, hogy világ vége, mindig ez jár az eszemben, hogy nem akarok mindent elveszíteni stb.. nagyon félek...

Sokan butaságnak tartják, sokan elhiszik...

Hogy nyugodjak meg?


2011. márc. 20. 22:34
1 2
 1/13 Olga néni ***** válasza:
Úgy, hogy elfelejted. Máskor ne nézz ilyen filmeket.
2011. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

és ha arra ébredsz hogy 'világvége ' lesz akkor mit fogsz csinálni? elkezdesz összecsomagolni, és imádkozni vagy mi?:D

ammugy nem kell ilyeneken gondolkodni, csak meghülyül tőle az ember, inkább tanulj vagy csinálj ehelyett vmi értelmes dolgot, szórakozz stb, szal tereld el a figyelmed!

2011. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
mással foglakozz.én nem a maják miatt érzem hanem lehet látni sőt ez hülyeség azt hiszem de valaki megérzi.baj van az tény.aki ezzel nem foglalkozik az homokba dugja a fejét.félek én is és ez természetes nem úgy mint te de nagyon sokszor belém hasít ez az érzés.nem véletlen.és bárki nézhet hülyé...nek de amit eddig meg mondtam,hogy lesz az mindig úgy volt.azt mondja a férjem boszorkány vagyok.de ezek amik ma mennek nem kell semmi látnoki képesség,hogy lássuk ,hogy baj van.csak a sok ma..rha ember csak akkor veszi észre ,hogy baj van amikor már százan pusztulunk addig lesz..arják sajnos ilyenek az emberek.
2011. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem lesz "világ vége", esetleg világvége lesz, de bizonyosan nem 2012-ben!
2011. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Maják jóslata"


Az úgy történt, hogy új követ kellett volna kezdenie a naptárkészítőnek, mert az előző betelt, de péntek lévén már nem ment le a bányába. Hétfőn meg már ott voltak a spanyol hódítók, és aranyat kellett bányászni!

Így aztán sose fejezték be a naptárat.

:D

2011. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már legalább 3 világvége volt eddig, a 2012 -t is beleértve. 2000 -ben, meg állítólag 1000 -ben is várták az emberek a halált. Mégis élünk. Ami pedig a Majákat illeti: arra senki nem gondolt, hogy a hódítók megölték a naptárrajzolót, és emiatt nincs tovább írva a dátum?

Szóval ne félj, nem lesz itt semmi. Na meg ha világvége is lenne: nem jön az úgy napról napra. Hidd el, ha valami ilyesmi történne, akkor már más bizonyíték is lenne a naptáron kívül. Földrengés pedig nem most van először.

2011. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én is hasonlóan érzek mostanában.és én is pontosan ezek miatt mint Te.akár én is írhattam vna ezt a kérdést.de végül is magamban arra jutottam hogy hiába is félek mert ha jön a baj úgy sem fogok tudni tenni ellene de valamiért az a tudat nyugtat meg hogy érzem magam olyan életerősnek hogy azt gondolom túl élném.de persze lehet nincs így de jobb így állni a dolgokhoz mint úgy hogy végem lesz és mindent elveszítek.Ja és ne nézz híradót!mert a félelmet amit érzel csak erősíteni fogják benned,bennem is.és ha még így sem fogsz megnyugodni akkor gondolj arra hogy állt már fenn ilyen katasztrófa helyzet a világon és látod még is csak élünk.menj el egy hosszabb sétára ha jobb idő lesz olyan helyre ahol rajtad és a természeten kívül nincs semmi,ülj le és relaxálj,élvezd a körülötted lévő állatok hangját ha van kutyusod akkor őt is vidd magaddal.és ne csináljatok semmit csak sétálgassatok.
2011. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mivel biztosra nem lehet tudni semmit, ezért gondolj bele, mi van ha tényleg semmi nem lesz és te meg elpazaroltad az időt félelemmel...tedd ugyan úgy a dolgod, mást úgysem tehetsz...nekem is megfordul a fejembe, de mivel se ellene se segíteni nem tudok a világvégén, ezért nem is foglalkozok vele...az se kizárt, hogy az egész kamu, hogy az emberek sz@rják össze magukat (már elnézést a kifejezésért) de annyi minden kamu van meg feltevés, hogy nem lehet tudni mi igaz mi nem
2011. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz most sem világvége. Az itt a nagy igazság, hogy régen is voltak katasztrófák, csak akkor még egy külföldi foci meccs előtt is fél órán át nézhettük kiírva hogy kapcsolás. Ma meg még meg sem történt valami de már be is mondják a hírekben. Ez is közrejátszik abban hogy úgy érezzük most minden rosszból több van.
2011. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Légy öngyilkos, akkor nem kell átélned a világvégét.
2011. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!