Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatos iskolai stresszre,...

Folyamatos iskolai stresszre, beszólásokra hogyan reagáljak, hogy békén hagyjanak? 16/F

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nincs megoldás, iskolaváltás/magántanulónak kell menned.

(tapasztalat)

2011. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi okból szólnak be?
2011. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam már az iskola váltáson, de mi a biztosíték arra,hogy nem kerülök ugyan ebbe a helyzetbe?

Aránylag jól tanulok és gyúrok is, de nincs önbizalmam.

2011. márc. 21. 15:16
 4/17 anonim ***** válasza:

ha egyedül nem tudod magad összevakarni, akkor mindenhol célpont leszel - keressetek a szüleiddel egy pszichológust, aki segít

ez után vagy ezzel párhuzamosan, ha szükséges, még mindig jöhet egy másik suli - de csak a váltás nem oldja meg a problémát

2011. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Már legalább 4 hónapja járok pszichiáterhez, és gyógyszert is szedek, de javulást eddig nem igazán tapasztaltam.

Mindenki azt mondja, hogy a fejbe kell eldönteni dolgokat, de én hiába döntöm el,hogy nem foglalkozom a sok lököttel, ha nem tudom kivitelezni.

2011. márc. 21. 15:34
 6/17 anonim ***** válasza:
mit vesztesz, ha új sulit keresel? itt úgyis b_-@__szogatni fognak. Ott van esély rá, hogy nem. Ha mégis akkor új suli :)
2011. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az oszifő azt mondja, hogy úgy is sokan ki fognak hullani, mivel legalább 70%-os volt a bukás félévkor. De szerintem egyáltalán nem biztos, hogy azok fognak megbukni akik állandóan szemétkednek.

Az a helyzet, hogy nagyon belefáradtam abba, hogy nem találom a kiutat ebből a helyzetből, és nagyon stresszes vagyok.

2011. márc. 21. 15:57
 8/17 anonim ***** válasza:

Sz@rd le őket. De komolyan. Engedd el a füled mellett a beszólásokat. Én még be is húztam egyet annak, aki pofázott (főleg fiúknak). Nem adták vissza, mert lány vagyok.. Azóta nem nagyon b@szogatnak. A tenyerem nyoma ott maradt az arcukon pár hétig...


15/L

2011. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
VÁLTS ISKOLÁT!!! MIRE VÁRSZ?
2011. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
a kiscsaj hülyeséget beszél. lehet hogy neki nem ütnek vissza, de fiúk között ez nem így megy. Engem is sokat szekáltak, a legjobb egy olyan társaságot találni akik értelmesek és nem az osztállyal foglalkozni.. én 13 éves korom óta utálmo a környezetem, ez már a harmadik osztályom azóta (középsuli utána másik osztály) és mindenhol vannak olyan barmok akik társaságát ép elméjű ember nem tudja elviselni.. ha megvan az a társaság akikre lehet számítanod akkor ne hagyd hogy szórakozzanak, ha szájkaratésok, abba fogják hagyni.. szakmunkás osztályba jársz? nagyon úgy hangzik
2011. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!