Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gáz, ha az osztályban csak...

Gáz, ha az osztályban csak nekem van /majdcsaklesz/ szemüvegem?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés az önbizalmam, és nem tudom hogy akarok e szemüveget. Vagyis kellene, mert még ha elül is ülnék, akkor se látnám a táblát szerintem. (Amúgy leghátul ülök) Csak homályosan látom, de azzal mit érek? Aki szemüveges, attól kérdezem, hogy nektek hogy fogadták, sokszor kérdezték hogy miért van, esetleg piszkáltak emiatt? Amúgy szeretnék szemüveget, divatos mostanában. :) Csak az már más kérdés, hogy az utcán/suliban hordjam e.. Amúgy még nem voltunk szemészeten, de készülőben van, és akkor tuti hogy felírnak receptre szemüveget.. :s Szóval röviden, mivel tudnák több önbizalmat szerezni ebben a dologban?
2011. márc. 22. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! :) Sőt, van, akinek kifejezetten jól áll! Ne legyél buta kérlek, ne rontsd tovább a szemed, annyit nem ér!
2011. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, előbb-utóbb lesz másnak is. Első az egészséged, s az, hogy ne amiatt gyűjts be rossz jegyeket, mert nem látod jól a táblát, s rosszul jegyzetelsz. Körültekintően válassz, ne irigyedet, hanem jó barátodat vidd el a vásárlásra, aki őszintén megmondja, hogy áll. Majd meglátod, hányan dícsérnek meg, hogy milyen jól áll neked a szemüveged.

Én 16 éve viselek szemüveget, túlzás azt mondani, hogy szeretem, de egy kezemen megszámolhatom, hogy ennyi idő alatt hányan szóltak be emiatt.

2011. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hamar megszoktad? Nem idegesített?
2011. márc. 22. 14:11
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszokat, jöhet még! :)
2011. márc. 22. 14:11
 5/5 tetris ***** válasza:

Van egy mondás: minden csoda három napig tart. VAgyis hamar meg lehet szokni, és nem kell nyugtalankodnod, mert az osztálytársaid is el fognak fogadni ezzel.

Egyébként egész jó kis kereteket lehet már kapni. Nem csak vastag feketét.

2011. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!