Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5-es vagyok és az osztályban...

5-es vagyok és az osztályban már mindenkinek van melle de nekem még alig nőtt és ez zavar, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

ne tegyél semmit. Illetve, ha teheted sportolj

Vedd komolyan a torna órákat, ha szeretsz úszni ,ússz , és meglátod nemsokára neked lesz a legformásabb melled.

Feltéve, ha nem fiú vagy, mert akkor a biológia tankönyvet javaslom

2010. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nőni fog az hidd el. Lehet hogy késöbb de fog, saját magamon tapasztaltam én most 8.os vagyok és én vok a leglaposabb az osztályban , nekem is később kezdett nőni, de egyszer csak beindul :)
2010. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmit, később fog megnőni és kb akkora lesz, mint anyukádé.


De ha még 16 évesen is zavar h kicsi a melled, akkor majd vegyél push-up melltartót (az szivacsos) nagyobbnak látszik tőle.

2010. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Élvezd ki az időt, amíg melltartó nélkül járhatsz.
2010. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg a nagymellűek lekötik a dugógépeket,te szabadon társaloghatsz olyan fiúkkal,akiknek nő kell.
2010. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!