Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehet kezelni az ujjamat...

Mivel lehet kezelni az ujjamat, hogy ne legyen belőle "komolyabb" baj?

Figyelt kérdés
Ma,amikor betonlapot akartam lerakni,(a beton rá is esett)az ujjam odaszorult, nagyon belilult a körmöm,és ráadásul nagyon fáj is.Mit lehet ilyenkor az elején csinálni,hogy ne váljon le a körmöm,vagy nem is kell ilyentől tartani?Vagy nem is lehet vele mit csinálni,csak várni,hogy meggyógyul majd idővel?Bocs,ha túl hülye a kérdés,de nem sokat értek az ilyesmihez!:(
2011. márc. 23. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat nem tehetsz. Nem biztos, hogy a körmöd le fog esni, de esélyes. Várni kell a gyógyulással. Örülj neki, hogy nem nyílt szét.

Nekem egy vaskapu két szárnya közé került az ujjam, összecsapódtak, én meg rossz helyen tartottam a kezem. Szétpukkadt az ujjam vége. Köröm maradt, de hetekig tartott míg elmúlt teljesen a nyoma.

2011. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy attól ne tarts, hogy esetleg mégis leválik, az már nem fáj, csak rosszul hangzik.
2011. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!Most megnyugodtam egy kicsit,bár a körmöm most már inkább fekete,mint lila,és rohadtul fáj,és lüktet,de azért elviselhető.Lehet hogy túlreagáltam,és az ijedtség nagyobb volt,mint maga a baleset nagysága.
2011. márc. 23. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Párom is a munkahelyén ráejtett egy darab vasat, befeketedett a körme, majd több nappal később levált a helyéről, de ő azt mondja nem fájt.

Igazából a végét ő szedte le, mert különben ha belekap valamibe letépi és az talán fájt volna picit.

Ne aggódj, alatta a bőr addigra megvastagszik, nem a friss húst fogod látni.

2011. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tetris ***** válasza:
Képzelem, azt a káromkodást...!
2011. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!