Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjfél körül vettem be 2 szem...

Éjfél körül vettem be 2 szem Stadalaxot, de semmi nem történik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig egyszer vettem be hashajtót, szintén Stadalaxot, akkor olyan 18.00 óra körül és éjfélkor már hatott is.

Reggel amikor felébredtem picit fájt a hasam, és jaj...szóval pukiztam párat, de ennyi.

1,5-2 hete nem kakiltam normálisan, csak nagyon piciket (gyakorlatilag semmit), már az aranyerem is kint van.

Vehetek be megint hashajtót?


2011. márc. 24. 11:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy nem fáj a hasam meg semmi, csak nem akar kijönni. :S
2011. márc. 24. 11:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a Stadalaxot, de én kedserűsót használok ilyen esetben, reggel éhgyomorra vegyél be egy kávéskanállal amit vízben hígítasz, elég hatásos.

A másik pedig a ricinus olaj, az elég drasztikus.

Ja és nem szabad ennyi időt várni, egyél rostos kajákat és igyál sok-sok folyadékot, hogy ezt megelőzd.

Remélem segítettem ? :)

2011. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keserűsót akartam írni :)
2011. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a választ!

És keserűsót hol lehet kapni, patikában?

És mennyi idő alatt hat? Mert holnap dél körül elmegyek itthonról és csak este érek haza.

2011. márc. 24. 11:55
 5/6 A kérdező kommentje:
1,5 órája mégis hatott a gyógyszer, de én többet az életben nem veszek be ilyet. Kivert a víz és azt hittem, hogy elájulok, nekem még soha nem volt ilyen fájdalmam.
2011. márc. 24. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Szegénykém, igan patikában kapni.

Reggel éhgyomorra beveszed és kb. 2-3 óra múlva hat :)

2011. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!