Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beveszek 10 mg Rivotrilt +...

Ha beveszek 10 mg Rivotrilt + 2 Mg xanaxot lehet valami komolyabb bajom? Most komolyan.

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 06:13
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Most komolyan írom ezt!!!A Rivotril megengedett napi adagja a 10 mg.Ennél több már bajt okozhat,nem is kicsit!!De ha még a 10 mg-ra beveszel xanaxot az maga az öngyilkosság kisérlete.Ezek a gyogyszerek nem vitaminok,nagyon komoly erös gyogyszerek.Ha betegségböl kifolyolag szeded és kevésnek találod a napi adagot menj el pszichiáterhez/ezeket csak ő irhatta fel/.Ha más okbol akarnád bevenni,ne csináld!!Az élet ajándék amit az ember 1-szer kaphat.
2009. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
szerintem nyugodtan bevehetted egyutt ne is hallgas az elottem szolora semmi bajod nem lesz, az a resz meg, hogy ingyilkosagi kiserlet egyszeruen nevetseges meg senki nem halt meg 10mg rivotril es 2mg xanaxtol nem azt mondom, hogy jot teszel vele de nem lessz semmi bajod..
2009. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Én az elsö hozzá szolo vagyok.Az utánnam lévönek üzenném tájékoztatásul,gyogyszertárban dolgozom,ismerem a gyogyszereket!A 10 mg-am rivotril epilepsziás rohamot okozhat,A napi megengedett fogyasztása 8 mg-am.Komolyan nem lenne jó dolog ha a kérdezö a leírt gyogyszer adagot bevenné.Ha nem kap a mellékhatások és a gyogyszerhatását kiváltó rosszul lét miatt orvosi segitséget,komoly következménye lehet.De ha te orvos vagy,vagy netán szakmabeli,vagy kiprobáltad biztassd csak nyugodtan.Nem ártani hanem segíteni kell az embereknek.
2009. márc. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
40%
nekem 2.5mg xanaxtól 3 nap kimaradt az életemből, nem emlékszem semmire
2009. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Meg ne próbáld mej el dokihoz szerintem..
2010. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

semmi bajod nem lesz, ez 100% ne hallgass arra aki mást mond.


volt már bennem 44mg rivo.... nem viccelek. bajom nem lett csak úgy kb 1hétre nem emlékszem.

a xanax meg lóf.sz, gyenge cucc.

2011. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

2.5 xanaxtol 3nap kimaradt?

Én napiszinten szedem a xanaxot a 2mg-os retardbol 3at tolok be és seholsemmi...mostfognak átrakni vmi erősebb gyogyszerre...a xanax lofasztnemér esetleg ha betolsz 1 marékkal....

2011. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Folosleges rivotrilbol annyit bevenned ...rivotril az ugyanis antiepileptikum,tehat epilepszia kezelesere szolgalo gyogyszer,hatoanyaga a klonazepam.van tobb fajta kiszerelesben..0.5mg,2mg(ebbol eleg 1db is) , 30 ml-es kiszerelesben kaphato cseppek (2.5mg/ml). Valasz a kerdesedre semmi bajod nem lehet,de folosleges raszoknod ilyen szerekre,mert ez a gyogyszer ugyanis a kozponti idegrendszerre hat,benzodiazepin kategoriaba tartozik.Xanax meg alprazolam hatoanyagot tartalmaz.Az semmi ,azert se lehet semmi bajod ,ha 10mg rivotrilt 2mg xanaxxal kombinalsz.
2012. dec. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szervezettől is függ , nem vagyunk egyformák, valaki bírja semmi baja nem lesz valaki rosszul lesz beájul.. bár halál nagyon ritka esetleg ha valami alapbetegsége van akkor veszélyes.
2017. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!