Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami baj lehet a szívemmel?...

Valami baj lehet a szívemmel? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Sokszor van az, hogy nyugisan fekszem az ágyban és egyszer csak "szúrni" kezd a szívem, vagy volt amikor a suliban odaakartam menni a barátnőimhez és ok nélkül "szúrni" kezdett. Ilyenkor általában nem bírok levegőt venni (csak nagyon keveset), és nem bírok mozogni sem, mostanában egyre többször össze is esek. Lehet, hogy azért van mert alacsony a vérnyomásom? Vagy mert gyakran felhúzom magam (pl valakivel összeveszek, szerelemi bajok)? Miért van ez? Anyát már kérdeztem de ő sem mondott semmit, orvoshoz meg nem akar cipelni. Légyszi segítsetek! :) 15/L
2011. márc. 27. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy kardiológiai vizsgálatra, egyedül is mehetsz, vigyél TAJ-kártyát. Dr. Kiss Orsolya, a Városmajori Klinikán dolgozik, nagyon aranyos doktornő, többször jártam nála. Türelmes, végighallgat és megtaláljátok együtt a megoldást. Adjak telefonszámot időpontkéréshez?
2011. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felelötlenség ha nem visz dokihoz 15 évesen magadtól is elmehetsz háziorvoshoz menj először ő majd beutal téged szakorvoshoz aztán már anyud is tuti elfog vinni ez nem játék mihamarabb orvoshoz menj!!!!
2011. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rochesterr válasza:

Nem lehet,hogy túl keveset alszol? Nekem is volt ilyen régebben,nagyon megijedtem,nem kaptam levegőt,és szúrt a szívem nagyon.Aztán elmentem a kardiológiára,meg EKG-ztek,kivizsgáltak,és azt mondták nincs semmi baj,csak a kialvatlanság miatt van,de ha vissza állok a normál lefekvési rendbe,akkor megszűnik,és így is lett.

Nálad most az a kérdés,hogy felmerülhet-e amit én írtam.Mert ha későn fekszel le,akkor nem biztos hogy baj van.Bár ha az megnyugtat,menj el nyugodtan a kardiológiára.

2011. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tényleg szükséges háziorvosi beutaló, de a háziorvosnak ez csak egy darab papír, ki fogja állítani, ha kéred. (Kiss Orsolyás hozzászóló vagyok)
2011. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)várok még egy hónapot (addig megpróbálok kicsit a szokottnál korábban lefeküdni aludni) és ha nem változik a helyzet akkor tényleg felkeresek egy orvost. Még egyszer köszi mindent:)
2011. márc. 28. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!