Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este izom összehúzódása...

Tegnap este izom összehúzódásaim voltak, de miért? Help! Gyors válaszokat megköszönném.

Figyelt kérdés

Itt ülök a gép elött és még mindig remegek,nem az a fajta remegés mint amikor fázol,hanem mint amikor befeszited az izmaidat,

levegőt is alig kaptam tegnap este ugy remegtem.

Pánikbeteg vagyok és nálam gyakori hogy idegeskedek és összeszorul a gyomrom de nem az egész testem :(,és egyébként járok pszihologushoz és ő régebben még tanitott egy légzőgyakorlatot,azt kiprobáltam és akkor az egész abbamaradt,de ezt nem tudom egyfolytába használni mert megeröltető :(

Mitől lehet ez??

Egy kicsit ilyesztő ez az egész :S!(még nem voltunk orvosnál mert most reggel Fél nyolc van és ez tegnap késő este kezdődött)


2011. márc. 28. 07:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármi lehet az oka, én arra gondolok, hogy a gép előtt az erős fény hatására, izomrángásod lesz, ami nem gond, viszont meg kell nézetni, biztos ami biztos.


üdv

12/f

Dante

2011. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!