Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szeretem ennyire a...

Miért szeretem ennyire a zenét? Ez beteges?

Figyelt kérdés
Ha tehetném mindig zenét hallgatnék. Suliban állandóan, szinte az tart életben. Emiatt nagyon szeretek gépezni, mert ott is tudok zenét hallgatni és ott tudok közbe mással beszélni mert csak olvasni kell. De élőben inkább csak zenét hallgatok, persze ha barátaim kihívnak akkor nem, de állandóan csak hallgatom..
2011. márc. 28. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal én is folyton zenét hallgatok. Én itthon vagyok egész nap, a gépen megy a zene reggeltől estig, néha még az ágyban is hallgatom fülhallgatóval amíg elalszom, és csak akkor kapcsolom ki ha éjszaka felébredek.. Meg persze ha megyek valahova akkor is hallgatom. Igazából én nem nagyon szeretem a csöndet, úgyhogy ha tehetem inkább hallgatok valamit, és közben csinálom a dolgaim. Azt hallottam egyszer, hogy aki amúgy nem szereti a csöndet, az nincs kibékülve magával - bár ez rám abszolút nem igaz. :)
2011. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rám viszont lehetséges.
2011. márc. 28. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok, bár zenélni még jobban szeretek. Komolyan, néha azt kívánom, bárcsak egy musicalban élnék, ott nem néznének hülyének, ha az utcán dalra fakadnék:D Egy jó szokás, tartsd csak meg.
2011. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Imádom a zenét :D néha sajnálom, hogy nincs háttérzene, mint a filmekbe :D
2011. ápr. 3. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!