Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Repedezett kézre, ujjakra...

Repedezett kézre, ujjakra milyen krémet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Alapból száraz és ekcémás a bőröm. Eddig csak télen a széltől, hidegtől repedezett be kezemen a bőröm, móta kislányom van állandóan. A sok mosogatás, kézzel mosás, babaszappannal fürdetés, takarítás tönkreteszi. Használok olykor gumikesztyűt, de nem szeretem túlzottan. Sokmindent próbáltam, vannak ekcémás krémjeim is, de amint egy begyógyulna, bereped máshol.
2011. ápr. 1. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Körömvirág krém
2011. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. Nekem is van ekcémás kenőcsöm, de amint begyógyul itt, sebes lesz ott. Nekem a Doliva nevű kézvédőkrém vált be eddig még úgy-ahogy. És isteni finom illata is van. A Herbáriában vettem, oliva bogyóból készült krém.

Ha kesztyűben mosogatok, valami mindig eltörik. Én is utálom.

2011. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Évek óta küszködök télen a kezemmel.Nagyon száraz ,repedezett és vérzik.Mindenféle krémet próbáltam,de legjobban a kék dobozos Nivea krém vált be.
2011. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért vagyok szkeptikus a drogériákban kapható krémekkel, mert mindegyik csípi a bőrömet. Még a kék dobozos Nívea is.:( Pedig jó zsíros, tudom. A Dolivát lehet megpróbálom.
2011. ápr. 4. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is ekcémás a bőröm én a Niveát használom
2011. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!