Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelygyűrű mellett mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelygyűrű mellett mennyire gyakori a mellfájdalom/hízás/pattanások/fejfájás menstruációkor? Rendesen szabályozza a vérzést vagy a gyógyszernél jellemzőbben vannak közti vérzések?

Figyelt kérdés

Gyógyszerek/hasmenés befolyásolja a hatását? Szex közben nem zavar? Ki tud esni? Mennyibe kerül?


Már 2 gyógyszert próbáltam, de mindkettőnél ilyen mellékhatások jelentkeztek. Az orvosom most hüvelygyűrűt akar írni. Kíváncsi lennék, mit tapasztaltatok mellette. Leginkább az érdekel, feszül-e a melletek tőle, mert nekem a gyógyszerektől erősen fáj és meg is nőtt a mellem. Ez a legzavaróbb mellékhatás.


2009. jún. 28. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én közel 1 éve használom, az ára most nem jut eszembe...kicsit drágább mint a tabi volt.

Nálam bejött, az első felrakás kicsit fura, de kb 1-2 óra után a helyére csúszik magától és utána nem érezni.

Szex közben ki szoktam venni, engem néha zavar, de a párom nem érzi ha bent van.

Nem esett még ki sosem, ugyh szerintem nem tud:-)

Hasmenés nem befolyásol, mivel nem a bélrendszeren keresztül szívódik fel.

A vérzésem beállítja ugyan úgy mint a tabi. Amit tapasztaltam, hogy néha fáj a hasam a vérzés első napján, és a következő gyűrű feltételének első napján derékfájásom van, de kb ennyi. A melleim viszont nem feszülnek mióta áttértem erre (menzesz előtti héten eléggé fájtak addig).Nincs tőle több pattanásom és 10kg-t fogytam mióta használom de ez diétának köszönhető :-) Remélem segítettem vm-t. Én jobban szeretem mint a tablettát.

2009. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is lassan egy éve használom. Én nem érzem szex közben, párom sem.

Hamenés, hányés nem befolyásolja, szóval nem kell erre sem figyelni.

Nekem nagyon rendszertelen volt a menzeszem, ez beállította. Nem túlzok, de nekem órára pontosan jön meg.

Ára húzós, mert 9000-10.000 a 3 havi. De ha azt nézed, megéri, mert tényleg csak havi 2x kell vele törődnöd. Tabinál meg minden nap.. és még figyelj a hányásokra is.

Nekem a tabi emiatt szóba sem jöhetett.

Nem esett ki még soha.

Először rossz volt feltenni, meg kivenni, de ki kell tapasztalni milyen testhelyzetben a legkönnyebb és már meg sem kottyan ez sem.

2009. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!