Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy műtét után....

Pajzsmirigy műtét után. Pajzsmirigy majdnem teljes eltávolítása után, van-e okom aggódni, van-e valami teendőm a japán atomszerencsétlenség után?

Figyelt kérdés
Az igazat lenne jó tudni,évekkel ezelőtt édesanyám szintén pajzsmirigy műtéten esett át,aztán jött Csernobil,édesanyámat pedig elvitte a leukémia...
2011. ápr. 2. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem alulműködik. Neked h volt h műteni kellett?

Bocsi h hülyén fogalmaztam!

2011. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Műtét előtt teljesen rendesen működött,de nagyon sok csúnya göb volt bennük...
2011. ápr. 2. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
SZedd a Thyroxin-t rendesen,napi 1 szemet, vagy kinek mennyit ír fel az orvos,nem kell magadba beszélni semmit, mert akkor a világ lakosságának 60%-a retteghetne. Japán azért nem itt van a szomszédban.
2011. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi. :)Napi 2 szem az adagom.

Igyekszem nem aggódni,de a kisördög szerintem másokban is ott bujkál.

Azért köszönöm.

2011. ápr. 2. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a pajzsmirigy betegség népbetegségnek számít,naponta műtenek ilyen embereket. Nekem is csak a fele van meg:)
2011. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár Japán messze van, de arról se feledkezzünk meg, hogy a fő veszélyt az jelenti, hogy a radioaktív jód felhalmozódik a pajzsmirigyben (ki is ürül persze). Ha neked kivették, akkor, éppen hogy kevesebb okod van aggódni. Legalábbis emiatt.
2011. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. ápr. 4. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!