Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hajam hullik, voltam vérvéte...

A hajam hullik, voltam vérvételen és THS- vizsgálaton. Bővebben lent. Mi lesz a ''gyógymód''?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, elég rossz a családi életem, és ezt jól megsínylette az egészségem. A hajam nagyon hullik, ezt fodrászom és iskolaorvosom is közölte velem. Beutaltak vérvételre és pajzsmirigy (TSH) vizsgálatra. Pénteken készen volt az eredmény: semelyik se lett ''csillagos *'', tehát teljesen egészséges vagyok, ezért a hajhullásomat kizárólag a stressz okozhatja. (Nem festetem a hajam, egészségesen élek, senki dohányos nincs a környezetemben..)

Mi a teendő ilyenkor, mit fog mondani az orvos, ha holnap megmutataom az eredményeket? Elküld pszichológushoz? Elhelyeznek apukámnál? (mert szüleim elváltak)

A stressz iagzából nevelőapám miatt van. Nem is azért stresszelek, mert velem nem foglalkozik, hanem ahogy bánik Anyummal...

Mellesleg, közösségi ember vagyok, 9 éven át színtiszta 5-ös bizonyítvánnyal. A suliban nem ér stressz, hiszen jobban érzem magam ott, mint itthon...


2011. ápr. 3. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Más problémád nincsen? Menzeszed van már? Rendben is van? Nem vagy szőrösebb az átlagnál?
2011. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
...igen, teljesen rendben van minden :)
2011. ápr. 4. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!