Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam, mit csináljak?...

Hullik a hajam, mit csináljak? Van valamilyen házi gyógymód, vagy valamilyen jó sampon?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
egyél sok almát. ez elvileg jó :) nekem fodrász mondta
2010. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy a bőröd milyen állapotban van, de általában ezzel jelzi a szervezet ha valami gond van. Nálad én cink hiányra tippelnék elsősorban. Ismerősöm haja már csomókban hullott mire rájöttek az okosok, hogy cink hiányos..

Bárhol kaphatsz cink tartalmú tablettát, pezsgőtablettát, szuszpenziót, valamit))

Drogériák, tecso, patikák.

Én cink+kalcium+magnézium tablettát vettem gyógyszertárban, 30 db kb 700 ft volt, ez tökéletes egy hónapos kúra, nem is szokták túl sokáig ezt szedni. Persze vannak ennél olcsóbbak is,de mivel nem kell évekig szedned ezért egyszer-kétszer megéri rákölteni azt a pénzt)

Azt is nézd a dobozon, hogy mennyi cinket tartalmaz.

Mindennapokra az oligogal-t javasolnám meg az oligovit-ot, de nem hinném, hogy Magyarországon ezt forgalmazzák. Viszont lehet rendelni úgy tudom és egyáltalán nem drága, 30 szemes vitaminok, előbbi szelénnel, utóbbi multivitaminos)

Remélem tudtam segíteni, jobbulást!

2010. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj! Rengeteg fórumon olvasni, csak jó tapasztalatokról, h nem csak, h megállítja a hajhullást, de serkenti a növekedést és fényesebb, puhább lesz tőle a haj.

Tök természetes és többféle pakolásként használhatod, heti 2x eleinte aztán heti 1x is elég.

Én 1 e.k ricinusolajat, 1 e.k. olivaolajat és 1 k.k. mézet összekeverek, majd picit felmelegítem, h folyékonyabb állagú legyen, majd bele maszírozom a fejtőbe és az egész hajamra kenek, rá egy zuhisapka, vagy zacskó, törölköző, felmelegítem hajszárítóval és ez kb állhat rajta 3 órát, vagy pedig éjszakára rajtahagyod és reggel mosod ki.( Minnél többet van rajta annál hatásosabb)Sok sikert!


U.i.: Samponokban ne bízz az nem állítja meg a hajhullást, de a lényeg, h minnél természetesebb hatóanyagokból legyen. Pl: csalán, v bánfi és még a gyógyszertárban is kérhetsz olyat amit kikevernek neked.

2010. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"fejtő" bocsi ilyen szó nincs:D hajtő akart lenni, vagy fejbőr
2010. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válazokat, majd próbálkozok!!!!! :)
2010. okt. 15. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Bánfi sampon és hajszesz,vagy Varga hajcseppek én erről csak jót hallottam!!A bánfit meg használom,igaz még csak 2 hónapja lassan,de valamennyire már csökkent a hajhullást!
2010. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is nincs szükség drága ilyen-olyan samponra elegendő a baba sampon száraz vagy zsíros hajra.

aztán az okot kell megszüntetni aminek két módja van öngyógyító praktika és természetes anyagok használata.

3. Figyeljetek oda a kamaszokra!!-- Egészségünk megőrzése.

Keress rá erre a blog fejezetre.

2014. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!