Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdö szteroid kúra?

Kezdö szteroid kúra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves vagyok, egy olyan kérdésem lenne hogy mit ajánlotok elsö szteroid kúrának. 3 éve intenzíven edzek, 188cm magas vagyok, 90 kg, 15% testzsír. Sokat olvasgattam a szerekröl, de láttam hogy vannak itt olyanok akik értenek hozzá. Táplálkozás rendben van, vitaminok, 200-250g fehérje minimum mindig meg van naponta tojás, csirke, túró, tápkieg. stb. formájában. Szóval az lenne a kérdésem, hogy egy "enyhébb" de minöségi kúrának mit ajánlotok, valamint tanácsokat szeretnék a Proviron, HCG vagy májvédök szedéséhez. Válaszokat elöre is köszönöm.
2011. ápr. 3. 22:41
 1/1 anonim válasza:
Winstrol..HCG vagy Proviron nem szükséges mellé, azt csak a szájon át szedhető szteroidok mellé ajánlott... ha nem akarod "tűvel" intézni a dolgot, akkor stanazol, esetleg meta dianabol, amelyek kezdésnek jók a tablettásak közül... meta mellé kell a HCG!
2011. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!