Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ha nem tetű? Segítség?

Mi lehet ha nem tetű? Segítség?

Figyelt kérdés
kb két hete viszket a fejem. Nem látok benn serkéket, átmostam csap felett ecettel, egy bogár sem pottyant ki, sőt, még egyet sem láttam a hajamban. Mikor megmosom, utána 2 napig nem viszket, de már megint, 3 nap után. 4 naponta mosok hajat. Korpás vagyok sajnos. Mitől lehet? lehet h mégis tetű? Mit tegyek?
2011. ápr. 4. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ekcémás a fejbőröd, a dermipsort javasolnám.
2011. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ez tuti? mert külföldön vagyok és csak 2 hét múlva tudok elmenni egy orvoshoz. addig nem szeretnék rákenni vmit feleslegesen. Mik az ekcéma külső tünetei? Hogyan kapható el? köszönöm
2011. ápr. 4. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fertőző, tehát nem lehet elkapni.Ha orvoshoz mész akkor bőrgyógyászhoz menj.Ha addig nem akarsz rákenni semmit, akkor szimpla korpásodás elleni samponnal mossad.
2011. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Psszoriázis, de hát nézz utána a guglin.Előző vagyok, és amúgy nekem is ez van. a dermipsor nekem bevált, időnként kiújul, mert hát nem folyamatosan használom azt a sampont.
2011. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amiről te beszélsz az a pikkelysömör. Viszont én nem látok ilyen elváltozásokat a fejbőrömön. Köszönöm a segítséget, de remélem most nincs igazad :) Remélem te sikeresen kezeled
2011. ápr. 4. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi szeborreást akartam írni, összekevertem a kettőt!
2011. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!