Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetű ellen beválik ha befestem...

Tetű ellen beválik ha befestem a hajam? Vagy vki próbálta már a balzsamos megoldást?

Figyelt kérdés

mindkettőt hallottam. Ha befestem tényleg eltűnik nyomtalanul az összes serke is? Milyen festék kell, elég egy színező is?

a másik megoldás, h "balzsamba fojtom őket". akkor mi lesz a serkékkel? kinek vált ez be?


2011. márc. 31. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
senkinek...vegyél tetűirtót vény nélkül adják
2011. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
vegyél egy tetűírtót. 2 napig rajta hagyod, és ezt megismétled még egyszer, eltűnik.
2011. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez hülyeség ezzel nem lehet elérni semmit.

vegyél tetűírtót csak az használ,plusz megelőzés ellen ecetes vízzel öblítsd le a hajad.

2011. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A serkéket sűrűfésűvel ki kell fésülni. Van olyan tetűirtó amihez adnak.A hajfesték biztos hogy nem elég. Sajnos.:(
2011. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

teszkóban láttam tetűirtót párszáz forintért


átlag hajfestékkel van egy árban


hajfestéktől nagy része megdöglik,de biztos nem mind,marad pár,ami ugyanugy elszaporodik 2 nap alatt

2011. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányaimnak volt tavaly tetűjük és a Paranit nevű írtót vettem meg(van hozzá serke fésű is), azt ajánlották a patikában és nagyon klassz volt, (persze macera, mint az összes) de kétszer kellett vele befújni a hajukat (meg a biztonság kedvéért a miénket is)majd megmosni (8 nap múlva a második alkalommal. de minden le van benne írva) és többé nem láttuk a kis élősködőket. K
2011. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha hidrogén szőkére fested a hajad akkor azért az jelentősen kinyírja őket, de inkább a tetűírtó az biztosabb.
2012. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már sikerült kiírtanom őket...köszönöm!:)
2012. júl. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!