Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hónapja volt Műkörmöm, majd...

1 hónapja volt Műkörmöm, majd egy kisebb "baleset" után lekellet szedjem, viszont a körmöm nagyon vékony hajlik össze vissza, beleakad mindenbe és a húsomat is látom alatta úgy felhajlik. (? ) bővebben lent

Figyelt kérdés
a színe sárgás volt, + fehér foltok is voltak benne, elszíneződött csúnya nagyon.... Úgy voltam vele hogy majd meggyógyul v vmi, elkezdtem kapargatni a sárgát róla, és egyre jobban fáj a körmöm, szinte alig van, és ami van az is borzasztó csúyna vékony a husomat látom alatta stb.felhajlik eszméletlenül..Mit csináljak, Mi ez?
2011. ápr. 5. 21:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Még mindig sárgás...de hozzá kell tegyem nagyon felsértettem a körömágyam ahogy leszedtem a mükörmöm, mert beütöttem és elkezdett vérezni ezér kellet leszednem,viszont úgylátszik nemvolt jó ötlet
2011. ápr. 5. 21:36
 2/4 LeeWie válasza:
Nekem fél évig volt műkörmöm. A körmös csaj elektormos reszelővel lereszeli a körmöd felületét, hogy tükörsima legyen, ez vékonyította el. Ha rövid volt a körmöd és rágtad vagy egyéb más miatt tippel csinálta, a ragasztó is vékonyíthatja. Meg kell várni amíg lenő, és rendben lesz. De ne bántsd jobban, mert ha a körömágyat sérted, akkor maradandó "sérülésed" lesz. Pl mindig lesz ott egy hullám, vagy egy fehér csík (és ez tapasztalat). Kenhetsz rá körömerősítőt, lakk vagy krém formában, ha gondolod igyál kalcium pezsgőtablettát, az is gyorsítja a folyamatot.
2011. ápr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg begombásodott alatta. erre utal a sárga. Bőrgyógyászhoz menj el.
2011. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
le esett a sárga elhalt körmöm ma. Most kb 2 miliméter új köröm nőtt, még mindig csúnya de legalább már normális színe van.
2011. ápr. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!