Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért cikiznek hogy vékony a...

Miért cikiznek hogy vékony a hangom? :S

Figyelt kérdés
Elég hülyeségnek hangzik a kérdés, de engem nagyon meg tud sérteni. 14/F
2011. szept. 12. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a fiatalok képesek olyanon vigyorogni,amin később sosem tennék.A Te hangod is változni fog,és ők is változni fognak.Jó lenne,ha mások gyengesége nem okozna Benned maradandó károsodást,de ezt csak úgy tudod önbizalommal átvészelni,ha tényleg tenni tudsz a viccelődőkre.
2011. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem hogy fog változni a hangom!
2011. szept. 12. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egészen biztos,ne aggódj.
2011. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, sajnos aggódok :D De tényleg. Amúgy meg semmi baja a pajzsmirigyemnek, csak a mellékpajzsmirigyem túltermei a kalciumot és ezért majd műteni kell. :S ( Vesekövet okoz nekem)
2011. szept. 12. 22:01
 5/5 FINGGG válasza:
Igazábol én nem tudok játszani akivel akarok mert utálja a vékony hangú embereket :C ezért utálom magam a hangom mindenenem mert ezért én vagyok a híbás amiért én nem nagyon teszek ellene semmit.
2023. júl. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!