Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rettentően száraz...

Mit tegyek? Rettentően száraz az arcbőröm!

Figyelt kérdés
Annyira száraz hogy szabályosan lepereg a bőr,hiába kenegetem fogalmam sincs mit csináljak már vele,mitől lehet ez??Mit csináljak?:(
2011. ápr. 7. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Vízhiányos, az enyém is ilyen, szóval csak azért írok, hogy lássam a válaszokat, mert én már 20 krémet kipróbáltam, de mindig mellényúlok. Kíváncsian várom az ötleteket. :)
2011. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én bőröm is hasonlóképpen száraz!

Ilyenkor kifejezetten oda kell figyelni arra hogy a napi folyadékbeviteled a szervezetbe megfelelő legyen,nem árt olyankor is inni egy két kortyot mikor nem érzed magad szomjasnak!

Én ilyenkor gyakran kenem az arcbőrömet NIVEA krémmel,és a körömvirág krém is elég zsíros krémkészítmény,ami szintén jó rá!

2011. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van h napi fél liter folyadékot iszok csak :S köszönöm a tanácsokat!
2011. ápr. 7. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Keressél nagyon zsíros krémeket, esetleg gyógyszertárban vegyél valamit, úgy tudom lehet készíttetni is, de előtte természetesen háziorvos (v. bőrgyógyász?) ...


Szerintem vastagon kened Niveaval, az megteszi a hatását, bár lehet ideiglenesen csak. Nekem inkább zsíros, mint száraz az arcom, úgyhogy tapasztalatból nem tudok tanácsot adni sajnos.

2011. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!