Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utálom a striáimat! Nagyon...

Utálom a striáimat! Nagyon zavarnak! Ha edzeni vagy úszni megyek szinte mindig kérdezik mi az. Lelkileg nagyon zavar. Nektek is van? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A vállamon nagyon vastagok és mélyek.
2011. ápr. 7. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A fenekem és a csípőm szinte csak striákból áll. Ez van, nem tudok vele mit csinálni. Azért ne ugorj kútba, ez legyen a legnagyobb gondod az életben. Én örülnék, ha csak ennyi problémám lenne, de sajnos van egy rakás más gondom (egészségügyi és egyéb problémák is). Fogadd el a csíkokat, eltüntetni sajnos nem lehet, ezért ne emészd magad.
2011. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tinikoromban alakultak ki, de ma már észre sem veszem őket. Kedvesem még soha nem említette, szerintem észre sem vette.
2011. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg dermabrázió?
2012. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
arról még nem is hallottam
2012. jan. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!