Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiás asthmásként adhatok...

Allergiás asthmásként adhatok úgy vért, hogyha majdnem egy hete nem szedtem gyógyszert?

Figyelt kérdés

Én olvastam szabályzatot, meg hogy mik a kizáró okok, és elvileg mivel nem szteroidot kapok az asthmára, így nem lehetne kizáró ok a véradásra az allergiás asthmám. Ventolinban ugyan van szteroid, de azt vagy három hónapja nem használtam, lévén az asthma csak enyhe mértékű, és akkor kell hazsnálnom, ha nagyon muszáj, és jelen pillanatban úgy állok, hogy a rendszeres gyógyszerből is kifogytam, és még nem volt rá keret beszerezni, nagyjából egy hete. Holnap véradás az egyetemen, és csak mert úgy gondoltam, lehet, hogy mennék, de hülyének meg nem akarok tűnni így előszörre.


Egyébként amit szedek, és mikor utoljára:

Aerius - egy hete

Singulaire - egy hete

Ventolin - három hónapja

Avamys - még ennél is több


És elvileg, ha jól tudom, első kettő már kiürült a szervezetből, nem hiába kell szedni minden nap őket elméletileg.

A válaszokat előre is köszönöm.



2011. nov. 15. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,adhatsz vért!
2011. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. nov. 15. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!