Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kidudorodó gyomrom van -nem...

Kidudorodó gyomrom van -nem hasam! - mitől lehet?

Figyelt kérdés
25/L/160 cm/60 kg vagyok. Alapvetően nem lennék kövér,55 kilósan zörögtek a csontjaim,de a gyomrom akkor is kiállt. Most viszont még jobban kiáll már egy ideje,pár hete. Lassan addig kilóg,ameddig a mellem,és állva is. Ez borzasztó csúnya,már szégyellem magam. A hasammal nincs gond,az nem áll ki ennyire,sőt elhanyagolható. Most nem azért,de egész normálisan néznék ki,ha nem lenne ez a hordó gyomrom,ami most még nő is. Mitől lehet ez?
2011. ápr. 9. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem teljesen..... nő a hasad?! Lehet terhes vagy? Vagy azután nő meg miután jóllaktál? Lehet pelpuffadsz, akkor ne egyél egyszerre sokat, és puffasztó ételeket!
2011. ápr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A gyomrod eléggé fent van. Nem ott, ahol a legtöbb ember elképzeli:D

De ha tényleg a gyomrod áll ki, akkor lehet el kéne látogatnod orvoshoz.

2011. ápr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondom,nem a hasam,hanem a gyomrom! Tudod,az a has fölött és a mell alatt van,azaz a kettő között. Emésztési gondjaim voltak már,de nem a beleimmel,és most se eszek egyebet,mint máskor.
2011. ápr. 9. 00:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Második,én tudom,hol a gyomrom,és csodálkozom is,hogy ennyien keverik. A mellem alatt dudorodok én,majdnem addig kiáll,mint a mellem. Ez ronda. A hasammal nincs gond.
2011. ápr. 9. 00:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Menjél el emésztési szakorvoshoz!

Nincs jobb ötletem.

2011. ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kepek válasza:
meglett már az az eltünt dinnye?
2011. ápr. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg sok buta ember van,nem tudják hol a hasuk és a gyomruk.Egyébként nekem is ez a bajom,csak én 48kg vagyok,és bélbeteg,amihez társul a gyomorbaj is.Ugyanis a gyomor és a bél "testvérek",tehát ha emésztési problémáid voltak(vannak),mindenképp menj vissza a belgyógyászhoz...gondolom ő állapitotta meg az emésztési problémádat is.
2011. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tartsuk szem előtt, hogy a has testtájék, a gyomor pedig szerv, ami a hasüregben helyezkedik el :) csak a fogalmak tisztázása végett (gondolok itt a "gyomrom, nem a hasam" és hasonló elszólásokra)

tudom, hogy ezzel nem segítettem, de nem szeretem, ha keverednek a fogalmak.

egyébként én is azt javaslom, hogy közöld a problémád az orvossal ;)

2012. szept. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! Sikerült kideríteni azóta a problémát? Nekem is eléggé kidudorodik a gyomrom, sokszor fáj a hasam, meg bal oldalam.
2014. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!