Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megiszok hetente 2 szer...

Ha megiszok hetente 2 szer 250ml energiaitalt és 14 vagyok lehetnek-e problémáim belőle?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2011. ápr. 9. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Így annyira nem, azt leszámítva, hogy egészségtelen. Szerintem rosszabb, mint a kóla.

A KV egészségesebb, és az is tud finom lenni. :)

2011. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen...függővé válsz, tönkreteszi a gyomrodat...és még sorolhatnám...majd elkezd itt-ott fájni.

Én 1éven át mindennap ittam minimum 1 energiaitalt, olyan szinten rászoktam, hogy ha nem ittam akkor fájt a fejem, hánytam minden bajom volt... aztán meguntam mert tönkretette a gyomromat is fájt tőle a hasam, mart meg minden... és volt amelyiktől külön rosszul lettem.

Olyan függő voltam, hogy már mindegy volt milyet iszok... aztán mondtam hogy itt elég! 1hétig szenvedtem nélküle, fájt a fejem, szédültem de 1hét után nem hiányzott, mindennek már fél éve, azóta a szagát is utálom:)


NE SZOKJ RÁ!!! inkább igyál gyümileveket az menőbb, hidd el:)

18/L

2011. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A párom bátyjának épp most szüneteltették be a jogsiját, mert úgy szétb@szta a veséjét a cucc, hogy a kezelés mellett nem engedik vezetni.

Én leszoknék róla a helyedben 21/L

2011. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heti kettőtől szerintem nagyon nagy problémáid nem lesznek (hacsak nem vagy beteg, vagy érzékeny valamelyik összetevőjére), de persze jobb lenne, ha nem innál, mert baromi gészségtelen.


A benne lévő koffeinhez hamar hozzá lehet szokni, és rosszul fogod érezni magad nélküle. Le is lehet róla kb. egy hét alatt szokni, de az nem lesz kellemes. Aztán egy csomó cukor van benne, meg egyéb érdekes anyagok. De én azon a véleményen vagyok, hogy heti 2 nem gáz, de jobb lenne, ha nem.

2011. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kosz hogy mondjátok szokjak le de nem vagyok függő én csak itt ott szokom inni de már vagy másfél éve

ha kell kibírom nélküle akár egy évig is. Koszi a válaszokat!

2011. ápr. 9. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!