Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen házi praktikákat...

Milyen házi praktikákat tudtok torokfájás ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos nálam úgy van, hogy ha megbetegszik a torkom, azután rögtön kijön rajtam a megfázás meg minden. Most is nagyon fáj a torkom és nem tudom mit szedjek.


Tegnap gargarizáltam egyszer sós vízzel, bár az nem túl hatékony nálam mert nem tudom egészen a torkomig vezényelni a vizet. És propoliszt is szedek. Egy kiskanálba teszek egy kis cukrot és rácsepegtetek pár csepp propoliszt. Esetleg az inhalálás jót tenne neki ? Vagy valami más?


Előre is köszi. :)


2011. ápr. 10. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Pálinkába tegyél pirospaprikát és áztasd ki jól, majd idd meg. Tudom, nem hangzik jól, de hatásos, nekem egyik professzorom ajánlotta az orvosin.
2011. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt, de azért köszi. :)
2011. ápr. 10. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a fokhagymás pirítós-citromos tea kombó volt a menő. :) Amúgy a propoliszt támogatom,˝némi˝ gyógyszerismerettel szerénykedhetek és merem állítani,hogy többet ér,mint a Strepsils meg a dm-ben kapható immuntrutyik.Az inhalálás is tudna segíteni,érdemes kikísérletezni,mi segít ;)
2011. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. már nem fáj annyira, most csak olyan izé van a torkomban... nagyon idegesítő, de estére inhalálok az szerintem elmulasztja. :D
2011. ápr. 10. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!