Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beesett szemek. Mitől lehet...

Beesett szemek. Mitől lehet és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

A szemeim alatt sötét karikák vannak. Be van esve. A vérkeringésem nem a legjobb de nem is olyan rossz. Felfázási roblémáim is voltak és a szemem látása sem 100%-os. De igazából nem tudom mitől lehet.


Vitaminokat szedek mindig, vasat is, magnéziumot is stb. Aludni is sokat alszok.


Mitől lehet ez a beesés? és mit tegyek ellene. Hosszabb megoldás érdekelne.


2011. ápr. 10. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy székrekedéses, vagy fáradt? Eleget alszol?
2011. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az éjszakázástól lehet esetleg vashiány de akkor ezek kizárva.Gondolom cukorbeteg sem vagy?!Szerintem ilyen tipusu vagy nem nagyon lehet vele mit csinálni nekem is karikás és beesett én korrektort használok csak az segít...Erre még a plasztika sem szerintem:)Fogadd el magad a sztároknak is olyan ha nincsenek kisminkelve!Viszont igyál sok folyadékot hogy tisztitsd a szervezeted és használj szemkörnyék ápolót!

[link]

2011. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! Most jópár hete ráálltam a sok folyadékra. Aludni mindig kialszom magam. cukorbeteg sem.


Ez mellett én is korrektorral próbálom halványítani a dolgot.

2011. ápr. 10. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!