Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alkohol tényleg ennyire...

Az alkohol tényleg ennyire megindítja a pattanásokat?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam buliban, ittam tequilát kólával, meg még egy csomó mást dolgot is, és azt vettem észre, amikor alkoholt iszok akkor hirtelen sokkal gyorsabban megnőnek a pattanások, és ez elég gáz... főleg egy házibuliban

észrevételek?

ez volt az első kérdésem itt,nemtudom hogy jó témakör-e , de nemtudom melyiket használjam rá, mondjuk elég gázos vagyok bocsi, 34 órája fentvagyok:S


2011. ápr. 10. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez nem család kategória, az biztos.
2011. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de rohadt gyorsan nőnek meg, mondjuk este 9kor kezdődött a buli és reggel hatkor volt vége , kicsit sem aludtam azóta sem ugye , de party közepén megfogtam a fejem és ottvolt egy pattanás xD pedig elötte nemvolt ott, és nemhiszem hogy ilyen gyors lenne^^ szal pff
2011. ápr. 10. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát azt még nem vettem észre hogy az éjszaka folyamán megnőttek volna, viszont másnapra igen...
2011. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!