Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukámnak nagyon fáj a...

Anyukámnak nagyon fáj a tarkójánál a feje, szédül, nem bír felkelni, hasmenése van és hányt, hányingere van. Mi lehet az anyukám baja és mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul van, mit tehetünk ilyenkor? Kit kell hívni? Javulhat a helyzet? Hogy tudok neki segíteni?
2009. márc. 2. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, de jobb, ha a családorvost kihívod. Lehet akár influenza, vagy agyvérzés is. Ne várj semeddig. Minél előbb lássa orvos.
2009. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon megijesztettél :S Már mondogatja, hogy ebből kórház lesz, de még fekszik, hátha javul egy kicsit!
2009. márc. 2. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz minél előbb, mert súlyos dolgok is lehetnek. Azért bízzunk benne, h csak egy durvább migrén..
2009. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartalak megijeszteni, csak azt akartam, hogy komolyan vedd az állapotát. Inkább hívd fel feleslegesen az orvost, mint, hogy komoly problémája legyen. A leírtakból kitűnik nincs jobban. Hívd az orvost!!
2009. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Sztem nincsen agyvérzése. az nem hasmenéssel jár, hanem beszédképzés zavarával, bénulással.

sztem elkapott egy ronda hányós-hasmenéses vírust, most mindenki, de tényleg mindenki beteg!

a biztonság kedvéért tényleg hívd ki az orvost!

nem lesz semmi komoly stem, nyugi!

2009. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi baja volt anyukádnak? Remélem már jobban van!
2009. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is végighánytam egyszer egy éjszakát vírus miatt.
2009. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!