Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetek ennyire rosszul?

Mitől lehetek ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

Vasárnap este elkezdett fájni jobb oldalon deréktájt. Megfázásra gyanakodtam, forró fürdőt vettem, melegen tartottam. Hétfőn is ugyanúgy fájt, keddre enyhült, de estére megint iszonyú lett. Egész éjjel forgolódtam, rázott a hideg, mind1 volt hogyan fekszem, mindenhogy fájt. Ma reggelre 38,5 fokos lázam lett és még mindig nagyon fáj a jobb oldalam, alig bírok felegyenesedni:S

Gyakran kell wcre járnom is, de olyan mintha nem tudnék rendesen..

Mi lehet ez, vesekő v vakbélgyulladás?


2011. ápr. 13. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el ma orvoshoz ma, és megmondja, ha megvizsgált. Mielőbbi jobbulást! :)
2011. ápr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vakbélgyulladásra vannak olyan trükkök, hogy ha elöl jobb oldalt (tehát vakbéltájékon) mélyen benyomod a hasad, majd hirtelen felengeded, és benyilall bal oldalt, akkor gyanús a vakbélgyulladás. Ráadásul a vesekő tudtommal nem jár lázzal, de nem 100%. A vakbélgyulladás viszont - amennyire hallottam - nem állás közben fáj deréktájékon, hanem, ha leülsz kisugározhat derékra.

Mindenképp menj orvoshoz, jobbulást.

2011. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha benyomom akkor nem bal oldalon fáj, hanem ott ahol benyomtam:S Nem tudom mi lehet ez.. Köszi a segítséget!
2011. ápr. 13. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!